O MÉM VZTAHU
K MUZICE

Hudba byla vždycky důležitou součástí mého života. Už v dětství jsem věděla, že budu studovat Hudební vědu. Chvíli to trvalo, musela jsem si hodně prožít, pobývat pár let v zahraničí, naučit se německy...A pak to přišlo. Ve zralejším věku dostalo mé studium úplně jiný rozměr.


Bakalář proběhl docela poklidně, nasávala jsem znalosti, studovala jsem hudební základy akustické, historické, formování hudby a stylů, základy kompozice, estetické vnímání hudby a koneckonců i principy čistě hudebně-vědné.


Do navazujícího magisterského studia jsem šla už s naprosto zřejmým pocitem, že hudba obsahuje něco víc, než to co se učí ve školách. Začala jsem u Pythagorejského principu. V té době se u mě začaly projevovat velice silné duchovní, chcete-li astrální, vjemy, které mi otevíraly dveře do jiných světů. To, že jsem už od dětství cítila fyzicky na svém těle vibrace hudby, jsem považovala za samozřejmé. Pak jsem zjistila, že každý to tak nemá. Respektive, myslím si, že každý tu schopnost měl a v průběhu univerzálních "toulek" ji zapomněl.


Před několika lety jsem si uvědomila, že jedním z mých úkolů proč tady jsem, je předávání mých univerzálních zkušeností v oblasti hudby. Sleduji nejnovější zprávy a mám vždycky přehled o tom, co se kde děje v hudebním světě. Tak jsem se rozhodla, že se budu o novinky dělit kromě svých přátel i s dalšími lidmi.

Založila jsem metodu Hlubinné harmonizace

Přesněji řečeno "stáhla" jsem ji z Univerzálních sfér a sepsala do ucelené metodické příručky. Musím říct, že to nebylo vůbec jednoduché, protože jsem zároveň při sepisování metody procházela obtížnými transformacemi duchovních těl. Ale stálo to za to! Metoda je na světě. Propojuje duchovní a hmotné světy přes princip lásky - vibrace hudby a barvy. Pokud Vás tato metoda zajímá, najdete ji v základu popsanou na stránkách Hlubinné harmonizace.  

Vybírám pro vás ty nejzajímavější novinky

Na této stránce Vás budu informovat o zajímavostech ze světa hudby i o novinkách
v nabídce CD a hudebních nástrojů v E-shopu.


Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si, co je nového
 

V Praze se křtilo nové cd - vánoční hudba pro pozitivní náladu.

Se svým "zvukovým" realizačním týmem, který se mnou spolupracuje již ve stálé sestavě, připravujeme nové lyrické cd, které je hudebním vyznáním lásky. Toto cd se jmenuje SVĚT SE TOČÍ...

2.-5. dubna 2019 Veletrh hudebních nástrojů, hudební produkce a obchodních kontaktů
v hudebním průmyslu